Data dodania: 29 sierpnia, 2022 r. / Aktualizacja: 29 sierpnia, 2022 r.

CryproVerse #2 Expo Poland już 9 września w Warszawie! Nie przegap najważniejszego w Polsce wydarzenia ze świata Crypto i technologii Blockchain

cryptoverse 2

Masz niebywałą okazję, by wejść głębiej do świata Crypto. 9 września w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się druga już edycja CryptoVerse Expo Poland. Czeka na Ciebie cały dzień wykładów i debat na temat technologii Blockchain, Metaverse, WEB 3.0 i NFT. Poprowadzą je najbardziej wpływowe osoby ze świata Crypto. To szansa, by na żywo zapoznać się z nowinkami technologicznymi i poznać najważniejsze projekty z branży.

CryptoVerse #2 Expo Poland – plan konferencji

Start wydarzenia punktualnie o 8:00. Od godziny 9:30 do późnego popołudnia przewidziane są wykłady i debaty na temat Crypto. Jedna sala zarezerwowana jest na wykłady prowadzone tylko w języku angielskim. To świetna okazja, by pogłębić swoją wiedzę na temat technologii Blockchain i poznać odpowiedzi na pytania, które nurtowały Cię od dawna. Poznaj najnowsze trendy i projekty. Nie daj się wyprzedzić innym!

CryptoVerse #2 Poland to również 30 wystawców, którzy będą prezentować potencjalnym inwestorom swoje najnowsze projekty. Tylko 9 września możesz poznać wszystkich ich twórców na żywo.

Kolejnym etapem będzie konkurs startupów. Kto w tym roku okaże się najlepszy? Przekonamy się już wkrótce!

Na zakończenie każdy z uczestników może wziąć udział w After Party. Poznaj bliżej takich jak Ty pasjonatów Crypto oraz liderów i właścicieli największych projektów z branży. Konferencja przewidziana jest na około 3000 uczestników, więc z całą pewnością będzie z kim przeprowadzić interesujące rozmowy

Bilety na CryptoVerse #2 Expo Poland

Doskonała wiadomość – możesz otrzymać bilet na expo za darmo. W tym celu zarejestruj się na stronie wydarzenia https://cryptoverseexpo.com/pl/. Oprócz biletu otrzymasz również materiały z ubiegłorocznej konferencji.

Dla chętnych istnieje możliwość zakupu biletu VIP.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły