Data dodania: 3 kwietnia, 2023 r. / Aktualizacja: 3 kwietnia, 2023 r.

Invest Cuffs – podsumowanie edycji 2023

Invest Cuffs 2023

W dniach 24 i 25 marca 2023 r. odbyła się dziewiąta edycja konferencji Invest Cuffs, która przyciągnęła ponad 7300 uczestników do Krakowa. Wydarzenie było rekordowe pod każdym względem, a uczestnicy wysłuchali 75 godzin i 50 minut prelekcji oraz debat prowadzonych przez 170 prelegentów.

W tegorocznej edycji pojawiła się również aplikacja mobilna umożliwiająca networking, która zyskała dużą popularność. Na wydarzeniu wzięło udział ponad 100 partnerów, którzy wystawili swoje stoiska wystawowe. Pierwszego dnia odbyła się uroczysta gala, na której uhonorowane zostały osoby i podmioty, które przyczyniły się do rozwoju branży inwestycyjnej w Polsce.

W tym roku po raz pierwszy przyznano również Srebrny Laur Invest Cuffs dla osób i podmiotów, które zajęły drugie i trzecie miejsca w głosowaniu internautów. Wyjątkową statuetkę dla zwycięzcy konkursu przygotował Marek Stankiewicz, a jej kopia została wystawiona na licytację charytatywną na rzecz Fundacji Embrace.

W tym roku podczas konferencji Invest Cuffs zorganizowano również szereg dodatkowych wydarzeń, takich jak warsztaty i spotkania tematyczne. Wśród nich warto wymienić chociażby „Dzień kobiet na giełdzie”, „Inwestowanie w akcje polskie i zagraniczne”, „Fundusze inwestycyjne” czy „Nieruchomości w inwestycjach”. To wszystko sprawiło, że Invest Cuffs stał się nie tylko doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i nawiązania kontaktów biznesowych, ale także ciekawą formą spędzenia czasu wolnego.

Jak widać, tegoroczna edycja konferencji Invest Cuffs była niezwykle udana i przyciągnęła tysiące uczestników. Dzięki temu wydarzeniu osoby zainteresowane inwestowaniem mogły wzbogacić swoją wiedzę, poznać nowych ludzi i zapoznać się z ofertą różnych firm i instytucji działających w branży inwestycyjnej. Jest to z pewnością wydarzenie, które warto śledzić i uczestniczyć w nim w przyszłym roku.

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły