Data dodania: 6 października, 2022 r. / Aktualizacja: 6 października, 2022 r.

Konferencja ABC Inwestowania

ABC inwestowania konferencja

Już 12 i 13 października 2022 masz niepowtarzalną okazję, by zagłębić się w świat inwestowania. Weź udział w darmowej konferencji ABC Inwestowania. Konferencja odbędzie się w 100% on-line, więc możesz do niej dołączyć z każdego miejsca na ziemi. 

Kilkanaście prelekcji i debat oraz niemal 40 ekspertów prowadzących

Konferencja ABC Inwestowania to wydarzenie, podczas którego najlepsi eksperci będą przekazywać Ci swoją wiedzę na temat inwestycji. Wykłady odbędą się w formie prelekcji, debat i rozmów. Poprowadzi je około 40 prelegentów. Wśród nich znajdziesz takie osoby, jak maklerzy papierów wartościowych, traderzy, eksperci rynku nieruchomości, dyrektorzy czołowych spółek czy analitycy rynków. To świetny moment, by wysłuchać ich poglądów na temat trudnej sytuacji na rynku polskim i światowym oraz opinii, w co warto inwestować w tych niepewnych czasach.

prelegenci

O czym będzie konferencja ABC Inwestowania

Bez wątpienia dołączyć do konferencji powinien każdy, kto interesuje się tematem inwestycji. Nie musisz być wytrawnym inwestorem. Nie musisz mieć wielkich pieniędzy. Konferencja została zorganizowana po to, by nawet całkowicie początkujące osoby zyskały fachową wiedzę w dziedzinie inwestowania i poczuły się w niej pewnie. Spośród omawianych tematów znajdziesz chociażby panel “ABC Inwestowania, czyli w co warto inwestować.”

Zakres omawianych tematów jest szeroki, i obejmuje takie zagadnienia jak inwestowanie w akcje i indeksy giełdowe, obligacje, nieruchomości polskie i zagraniczne, waluty, kryptowaluty, surowce, instrumenty pochodne, starupy oraz alternatywne formy, jaką jest na przykład inwestowanie w dzieła sztuki. Posiadając wiedzę na temat każdego z nich, możesz podjąć w pełni świadomą decyzję, w co ulokować swoje pieniądze.

Zapisy na konferencję ABC Inwestowania

Aby do niej dołączyć, wystarczy zarejestrować się na stronie konferencji. Warto wspomnieć, że wszyscy uczestnicy wezmą udział w konkursie z nagrodami, zorganizowanego z okazji 10-lecia jednego z organizatorów konferencji, Comparic. 

abc2022-promo

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły