Data dodania: 19 maja, 2022 r. / Aktualizacja: 19 maja, 2022 r.

Konferencja Reach4.biz Meetup w Warszawie

Reach4.biz Meetup konferencja

2 czerwca zapraszamy do warszawskiej Kinoteki, żeby edukować się w zakresie inwestowania w nowe spółki. Reach4.biz Meetup to konferencja skierowana do inwestorów indywidualnych, nowych firm i startupów oraz pozostałych instytucji działających w branży. Dlatego na wydarzeniu spotkają się także fundusze VC, sieci aniołów biznesu, które przyjmą nowe osoby pod swoje skrzydła, platformy crowdfundingowe oraz wiele innych podmiotów.

Czym jest Reach4.biz Meetup? To przede wszystkim:

  • 5 stref tematycznych,

  • ponad 50 startupów,

  • ponad 60 prelegentów,

  • 1500 uczestników z branży.

Sam udział w konferencji jest darmowy. Jednak zostały przygotowane wejścia VIP, które dają dodatkowy dostęp do stref netwrokingowych, dodatkowych wydarzeń, które są organizowane przez partnerów konferencji. Jeżeli będziesz chciał chwilę odpocząć, to z biletem VIP masz również przewidziany lunch.

Współorganizator konferencji oraz założyciel Grupy Medialnej Comparic Marcin Wenus o wydarzeniu mówi tak:

Konferencja jest kontynuacją naszych wieloletnich działań edukacyjnych skierowanych do inwestorów i dotyczących różnych klas aktywów inwestycyjnych. W marcu tego roku w Krakowie podczas targów inwestycyjnych Invest Cuffs organizowaliśmy Strefę Startupową, która była testem przed czerwcową konferencją. Invest Cuffs odwiedziło ponad 6000 osób i zainteresowanie startupami przerosło nasze oczekiwania. Wówczas zaprezentowaliśmy 30 młodych pomysłów i przygotowaliśmy 7 debat”.

Czerwcowe wydarzenie to okazja do zdobycia nowej wiedzy i poznania nowych osób oraz firm. Startupy mają do dyspozycji mini standy, na których będą prezentować swoje innowacje oraz możliwość wystąpienia na scenie. Dodatkowo będą wykłady i debaty dla inwestorów, jak i startupów. Na konferencji dostaniemy odpowiedź na pytania takie jak:

  • Jak świadomie podążać ścieżką pozyskiwania finansowania?

  • Jak budować serdeczne stosunki pomiędzy inwestorami a founderami?

  • Które branże są kopalnią innowacji?

  • Jak inwestować w startupy i innowacje?

Będzie można się dowiedzieć jak korzystać z rozwiązań crowdfundingowych lub parkietu New Connect w przypadku inwestowania w nowe spółki. Jak lokować środki z pomocą funduszy VC oraz jak pozyskać udziały w innowacyjnych startupach.

Izabela Kozakiewicz, druga współorganizatorka konferecji oraz Redaktor Naczelna reach4.biz mówi, że:

Obserwując coraz większe zainteresowanie startupami wśród polskich inwestorów indywidualnych, zdecydowaliśmy się zorganizować Reach4.biz Meetup – targi i konferencję dedykowaną startupom i inwestorom zainteresowanym startupami. Naszym celem od lat jest edukacja inwestorów w zakresie różnych rodzajów aktywów inwestycyjnych, a startupy i technologie to obszar, którym polski inwestor bardzo aktywnie zaczyna się interesować”.

Dodatkowe informacje o konferencji znajdziesz na stronie: https://reach4.biz/meetup/

Startupy, które chcą aplikować na wydarzenie, mogą to zrobić tutaj: https://reach4.biz/startupy/reach4-biz-meetup-zgloszenia-startupow/

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Powiązane artykuły